Basha caktoi Bejkon drejtues Politik në Gjirokastër, gazetari: U garantua suksesi i 5 i humbjeve

Gazetari Telnis Skuqi ka reaguar pas Basha emëroi Roland Bejkon si drejtues Politik në Qarkun e Gjirokastrës. Skuqi shkruan në një postim në Facebook se, tani u garantua edhe suksesi i 5 i humbjeve.

Postimi i gazetarit Skuqi

Tani që u caktua drejtues politik i PD në Gjirokastër u garantua edhe suksesi i 5 i humbjeve.

Vetëm Bejko dhe Basha kanë në CV e tyre katër humbje.

 

About Redaksia

Check Also

Korreshi: Gazeta e Meros ngatërron qëllimisht opinionin publik për të justifikuar vdekjen e dy qytetarëve të pafajshëm

Deputeti i PD, Saimir Korreshi ka reaguar pas lajmeve të rreme që ka publikuar mediat …

Leave a Reply