Basha me makinë deri tek dera e Kuvendit, injoron protestuesit

Kryetari i PD, Lulzim Basha ditën e sotme nuk ka tentuar të ndalet dhe të flasë me banorët e zonës “5 maj” dhe “Laprakës” të cilët protestojnë sot pak metra larg hyrjes së Kuvendit. Siç shihet edhe nga pamjet e siguruara nga Fax News, makina e ka shoqëruar kryedemokratin deri në derën e Kuvendit ndërsa ky i fundit nuk e ka kthyer kokën as për t’’i parë banorët që protestonin.

About Redaksia2

Check Also

Lajthit Rama, urdhëron shoqërimin e 3 të miturve në komisariat pse nuk i buzëqeshën!

Një situatë sa skandaloze dhe sa e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në zonën …

Leave a Reply