Koha kur kandidatët blinin të drejtën e kandidimit duke paguar haraçin tek Lulzim Brava ka marrë fund!

Nga Floriana GARO

Komisioni i Perkohshem i Rithemelimit te PD sot ka respektuar vullnetin dhe iniciativen e figurave te Partise Demokratike per te kandiduar.

Neser do te jene demokratet qe per here te pare do kene mundesi te zgjedhin vete kandidatet e tyre permes parimit nje anetare nje vote!

Koha kur kandidatet blinin te drejten e kandidimit duke paguar haraçin tek Lulzim Brava ka marre fund.

Ne zgjedhjet e pjesshme te 6 Marsit, demokratet do te perfaqesohen te lire dhe me dinjitet me kandidatet qe kane perzgjedhur vete dhe jo me kukullat e marra peng nga Edi Rama!

Neser votojme kandidatet e fitores dhe opozites se vertete!

Vetem te bashkuar do sjellim shprese dhe fitore!

About Redaksia

Check Also

Dokumentet/ Porti i Jahteve të Alabar në Durrës na ka kushtuar 415 mln € pa nisur ende

Nga Ola XAMA Kur qeveria dërgoi në Kuvend miratimin e projektit për ndërtimin e “Durrës Yacht …

Leave a Reply