Berisha: Këto 45 ditë revolucioni përqëndrohet tërësisht te vota, selia është e jona, logoja është e jona!  

A mund të marrë më shumë vota Lulzim Basha përballë koalicionit ‘Shtëpia e Lirisë’ në 6 mars?

Sali Berisha shprehet se logoja e Lulzim Bashës është e burgosur.

Në Çim Peka Live në Syri Tv, Berisha tha se beteja për selinë e PD do të vazhdojë pas zgjedhjeve vendore të 6 marsit.

“Çdo demokrat e sheh si jnë logo të burgosur dhe nuk është gjë tjetër veçse një motiv për ta çliruar sa më parë. Ne betejën dot a vazhdojmë, ju garantoj, revolucioni nuk ndalet. Por këto 45 ditë revolucioni përqendrohet tërësisht te vota dhe ne po shkojmë drejt votës. Ne do t’i rikthehemi, selia është e jona, logoja është e jona”, u shpreh Berisha.

About Redaksia

Check Also

Qeveria Rama do të japë prokurimin publik me prokurim publik, Bozdo: Shqiptarët do paguajnë 170 mln euro më shumë

DEKLARATË PËR MEDIA ANËTARI I KRYESISË SË PD, ENO BOZDO Qeveria Rama ka vendosur të …

Leave a Reply