Bylykbashi: Të dielën vendosi vota e demokratit, jo vula e autokratit!

Deputeti Oerd Bylykbashi reagoi pas mbylljes së primareve në Partinë Demokratike.

Sipas tij, të dielën vendosi vota e demokratit, jo vula e autokratit.

“Për herë të parë demokratët zgjodhën me votën e tyre kandidatët me të cilët do të përfaqësohen në gjashtë bashkitë në zgjedhjet e 6 Marsit. Suksese kandidatëve që pas vetes në këtë fushatë do të kenë demokratët!”, shkruan Bylykbashi.

Kandidatët e zgjedhur nga primaret pritet të prezantohen sot.

About Redaksia

Check Also

Lajthit Rama, urdhëron shoqërimin e 3 të miturve në komisariat pse nuk i buzëqeshën!

Një situatë sa skandaloze dhe sa e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në zonën …

Leave a Reply