Afera mafioze/ Gjekmarkaj i Bashës pozon me ortakun e inceneratorëve

Një ndër aferat më të akuzuara në Shqipëri, ajo e koncesionit të inceneratorëve, është një mega-skandal, për të cilin vijonë të dalin në dritë fakte dhe dokumente.

Por, duket se “dardha e ka bishtin prapa” dhe “ortakërisë” nuk i ka shpëtuar as “Opozita” e Lulzim Bashës.

CNA.al ka siguruar disa foto ku tregohet se deputeti i Lulzim Bashës, Agron Gjekmarkaj, i cili njëkohësisht është edhe nënkryetar i Kuvendit, shfaqet në krah të ortakut të pronarëve të inceneratorëve.

Ashtu sikurse shikohet edhe në fotot më poshtë, deputeti i Lulzim Bashës, njëherësh edhe analisti i tij është fotografur në shoqërinë e Ben Blushit, ish drejtorit të Top Channel dhe njehërësh ortaku i njerëzve të inceneratorëve në Bullgari dhe Tiranë.

About Redaksia

Check Also

Si e fshehu SPAK emrin e Amant Josifit, Policia spanjolle kërkoi arrestimin e tij

Operacioni i madh ndërkombëtar i emërtuar “FRIDA-REFOX” u zhvillua në datat 8 dhe 9 nëntor …

Leave a Reply

Your email address will not be published.