Berisha, nesër në Lushnje në mbështetje të Elton Banos

Lideri i “Shtëpisë së Lirise”, Sali Berisha do të jetë nesër në orën 17:00 në Lushnje në një takim me demokratët dhe qytetarët lushnjarë në mbështetje të kandidatit të “Shtëpisë së Lirisë”, Elton Bano.

About Redaksia

Check Also

Berisha: Festojnë nën kujdesin e qeverisë me portretin e Hitlerit shqiptar, babait shpirtëror të Ramës

Kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha ka publikuar videon e idhtarëve të diktatorit Enver Hoxha …

Leave a Reply

Your email address will not be published.