“Shpresë, ndryshim, fitore”! Berisha publikon sloganin e “Shtëpisë së Lirisë”

Lideri historik i demokratëve, Sali Berisha zbardh sloganin e koalicionit “Shtëpia e Lirisë”.

Ai do jetë “Shpresë, ndryshim, fitore”.

Berisha postoi një foto në Facebook, me sloganin e koalicionit opozitar që do të garojë në zgjedhjet e pjesshme të 6 marsit.

Ndërkohë një ditë më parë, Berisha tha se, logoja e vërtetë e PD-së është “Shtëpia e Lirisë”.

About Redaksia

Check Also

Zv..Presidenti i RAI i përgjigjet Ramës: Të dielën…

Autori i emisionit në Rai 3 dhe zv/presidenti i televizionit reagon pas akuzave të Ramës… …

Leave a Reply