“O këllirë, o dylber i Bravës…”, shpërthen revolta në Facebookun e Bardhit

Revolta e komentuesve ka shpërthyer pasi Bardhi bëri një postim ku shprehej se, “Bano nuk përfaqëson as PD as “Shtëpinë e Lirisë”.

About Redaksia

Check Also

Afera e Portit të Durrësit/ Aktivistët shqiptarë letër presidentes së KE

Aktivistet shqiptare që jetojnë jashtë vendit, Erisa Bajaziti dhe Iva Grillo i kanë drejtuar një …

Leave a Reply

Your email address will not be published.