Spahia gjen mbështetje nga banorët e Kirasit: Të gjithë bashkë fitojmë përballë çdo sfide!

Kandidati i “Shtëpisë së Lirisë” për kryetar Bashkie në Shkodër, Bardh Spahia është takuar me banorët e Kirasit ku ka gjetur mbështetje dhe përpkrahje. Spahia shkruan në një postim në Facebook se, Kirasi në çdo kohë ka qenë dhe mbetet mbështetje e fortë për demokracinë, që në vitin 1990.

Postimi i plotë

Kirasi në çdo kohë ka qenë dhe mbetet mbështetje e fortë për demokracinë, që në vitin 1990.

Në çdo bashkëbisedim me kirasianët, ndjen mbështetje dhe përkrahje.

Kemi bërë dhe do të vazhdojmë të bëjmë më shumë për këtë lagje të qytetit tonë.

Të gjithë bashkë fitojmë përballë çdo sfide!

#BardhSpahiaPërShkodrën

#Shpresë #Ndryshim #Fitore

About Redaksia

Check Also

433 milionë euro të paguara deri tani nga shqiptarët vetëm se Rama mori për vete Portin e Durrësit

Kur qeveria dërgoi në Kuvend miratimin e projektit për ndërtimin e “Durrës Yacht Marina” dhe …

Leave a Reply