“U takova me të rinjtë”, kandidati i Bashës në Durrës poston foton

Postimi i kandidatit të Bashës pasi ka takuar në një kafene 4 të rinj që po pinin kafe.

Me të rinjtë e qytetit duke u thënë se janë në qendër të programit tonë.

Ne do të përmirësojmë aksesin e të rinjve në të gjithë infrastrukturën dhe sipërfaqet publike të administruara nga bashkia.

Do të propozojmë programe mbështetëse për “Start Up”-et në nivel lokal me një fokus të veçantë në sektorin e turizimit, të agroturizmit dhe teknologjive të informacionit.

#bashkeperdurresin #luanhoti #luanhotiperkryetar #partiademokratikedurres #partiademokratike #pd

About Redaksia

Check Also

OSBE/ODIHR rrëzon farsën e 14 majit: Blerje votash, presion votuesve…

OSBE-ODIHR ka publikuar sot raportin për zgjedhjet e 14 majit në Shqipëri. Në këtë raport …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *