Bano takime me qytetarët dhe bizneset e Lushnjes: Ndryshimi po vjen! Bashkë do fitojmë!

“Është kënaqësi e veçantë t’ju takoj dhe të bisedojmë problematikat e përditshme që padyshim une zotohem ti jap zgjidhje.

Bisedimet e sinqerta dhe fakti që ju më shihni si bashkëqytetarin tuaj pa dallime politike më jep shpresën dhe bindjen se ndryshimi po vjen.
Bashkë do fitojmë”!

Me këto fjalë i është drejtuar kandidati i Koalicionit “Shtëpia e Lirisë” për Bashkinë Lushnje, Elton Bano.

About Redaksia

Check Also

Si e fshehu SPAK emrin e Amant Josifit, Policia spanjolle kërkoi arrestimin e tij

Operacioni i madh ndërkombëtar i emërtuar “FRIDA-REFOX” u zhvillua në datat 8 dhe 9 nëntor …

Leave a Reply

Your email address will not be published.