Basha i kalon pas krahëve, Berisha: Dil përpara…

Nuk ka vetëm akuza dhe urrejtje, por edhe batuta nga Sali Berisha kundër Lulzim Bashës.

Jashtë ambienteve të Kuvendit, në pjesën e oborrit, lideri historik i PD-së ishte duke folur për mediat në momentin kur pas krahëve të tij vjen me makinë, zbret dhe ngjit shkallët Lulzim Basha.

Berisha e pa dhe bëri një batutë. “Armiku më i rrezikshëm është ai që të rri pas shpine. Prandaj dil përpara. Bëj shaka”, i tha Berisha njërit gazetarëve. Batuta kaloi me të qeshura, jo vetëm te Berisha.

About Redaksia2

Check Also

Berisha: Festojnë nën kujdesin e qeverisë me portretin e Hitlerit shqiptar, babait shpirtëror të Ramës

Kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha ka publikuar videon e idhtarëve të diktatorit Enver Hoxha …

Leave a Reply

Your email address will not be published.