Berisha nesër në Shkodër për fitoren e Bardh Spahisë

Lideri i demkkratëve dhe “Shtepisë së Lifisë”, Berisha do të jetë nesër në Shkodër në mbështetje të Bardh Spahisë. Takimi në Shkodër do zhvillohet para Bashkisë në orën 15.00, ndërsa paradite Berisha do mbështesë në Rrogozhinë kandidatin e “Shtëpisë së Lirisë”.

Njoftim
Nesër, ditën e shtunë, më datë 12 shkurt, ora 15:00, në pedonalen pranë Bashkisë së Shkodrës prezantojmë kandidatin e koalicionit “Shtëpia e Lirisë” për Bashkinë Shkodër, Z. Bardh Spahia. Ftoj të gjithë qytetaret e Shkodrës të marrin pjesë! sb

About Redaksia

Check Also

Investigimi/ Trafik kokaine me taksitë në Tiranë, pamje e prova, por policia hesht

Me shprehjen “e dinim” që nën zë e qarkullojnë këto ditë ata që duhet të …

Leave a Reply