Elton Bano: Gjejmë mbështetje kudo ndaj jemi kryelartë për të sjellë ndryshimin

Takim me qytetarët dhe strukturat në fshatin Bitaj, njësia administrative Kolonjë u diskutuan problematika që janë të dukshme dhe tepër shqetësuese të cilat kanë ndikim të drejtpërdrejt në jetën e përditshme të qytetarëve të zonës.

Ku është bashkia e Lushnjes, ku jane shërbimet per qytetarët qe mungojnë prej vitesh e nderkohe tatimet merren e nuk dine se ç’behet me to. Llogaridhënia është zero-
shprehet Elton Bano perpara banorëve të Bitajt.

▫️Rrugë të pashtruara dhe mungesë e theksuar investimesh në infrastrukturë.
▫️Plera dhe pa pastërti kudo në zonë.
▫️Sistemi i rrjetit të kanalizimeve për ujërat e zeza janë inegzistente dhe një shqetësim madhor.

Në 6 Mars të marshojmë kryelartë drejt ndryshimit dhe fitores, e ardhmja është e jona!

Në këto takime kandidati i koalicionit “Shtëpia e Lirisë” shoqërohet dhe nga drejtuesi politik Klevis Balliu.

About Redaksia

Check Also

Berisha: Si do të ketë fytyrë Edi Rama të mbajë ende peng me gjykatat e tij vulën e PD për Lul Bravën!

Kryetari i PD, Sali Berisha tha se, nata e mbrëmshme ka ndryshuar fatet e Shqipërisë. …

Leave a Reply