Pazari i rradhës

Reforme zgjedhore dhe territoriale kur i ka ik partia dhe mban vetem letrat?
Qe ta kuptoni lojen. Thjesht Rama po perdor Bashen serish qe ti beje si te doje te dyja keto dhe me pas te na thote e beri opozita, si gjithmone ne keto vite!
Pra, pazari i rradhes kunder opozitarizmit.

About Redaksia2

Check Also

Gjiknuri u pyet për inceneratorët apo aferën McGonigal, përgjigjja…

Ish-ministri i Infrastrukturës dhe Energjetikes, Damian GJiknuri ka dalë nga SPAK pasi është marrë në …

Leave a Reply