Spahia me të rinjtë shkodranë: E duan Shkodrën dhe zhvillimin e saj!

Bardh Spahia, kandidati i koalicionit “Shtëpia e Lirisë” për bashkinë e Shkodrës, ka mbledhur dje për një bashkëbisedim të rinjtë e qytetit, që kanë kërkuar të dinë shumë rreth tij dhe sidomos të kuptojnë për zhvillimet e fundit në PD.

Spahia gjykoi se, ata “janë të drejtëpërdrejtë” dhe vërejti se “ e duan Shkodrën dhe zhvillimin e saj, të gatshëm të japin kontribut si pjesë e skuadrës fituese që do të qeverisë bashkinë pas 6 marsit”.

Edhe vetë, i futur që i ri në politikë, Spahia e shprehu edhe njëherë tjetër: “Të rinjtë janë frymëzimi im i përhershëm”.

About Redaksia

Check Also

Tre orë në pyetje nga FBI, çfarë fsheh Rama

Kryetari i PD, Sali Berisha ka zhvilluar ditën e sotme një konferencë për mediat në …

Leave a Reply