Foto-lajm, braktisja e madhe e Bashës në Lushnje nga demokratët

Sikurse mund të shikohet nga kjo foto, Basha është braktisur totalisht nga demokratët dhe ndarja është përfundimtare.

Në Lushnje dje ai nuk mblodhi as me autobusa më shumë se 200 veta në prezantimin e kandidatit të Bamirit për Bashkinë Lushnje.

About Redaksia

Check Also

Foto-lajm, vërshim popullor në bulevard

Dhjetra mijëra protestues kanë mbushur bulevardin “Dëshmorët e Kombit”. Protesta kombëtare e opozitës po zhvillohet …

Leave a Reply