Berisha: Lulzim Brava, një peng qesharak

Ish-Kryeministri Berisha përshëndeti braktisjen e madhe që shqiptarët po i bëjnë një pengu qesharak si Lulzim Brava.

“Shqiptarët po e kuptojnë se ajo logo është false dhe e kapur nga Rama. Ne garojmë për të fituar në të 6 bashkitë”, tha Berisha.

About Redaksia

Check Also

“Ja ku janë plagët e betejës me horrat”, Noka: Nuk duhet t’i vësh flakën Kuvendit, por qeverisë!

Deputeti i Partisë Demokratike Flamur, Noka, i ftuar në studion e emisionit “Open” në News24 …

Leave a Reply