Djali i Bashkim Gazidedes në krah të Berishës: Votoni Premtim Kryemadhin!

Besar Gazidede, djali i të ndjerit Bashkim Gazidede, përshëndeti me një mesazh mitingun përmbyllës të Shtëpisë së Lirisë në Dibër.

“Edhe pse kam lindur në Tiranë, origjina ime dibrane është krenaria ime.

Sot jam këtu për të mbështetur zotin Kryemadhi dhe për të dhënë një mesazh mbështetje për të dhe për zotin Berisha.

Berisha ka marrë një nismë të domosdoshme për rikthimin e demokracisë në vend dhe për të dalë nga situata ku ndodhemi.

Përshëndetje dhe i urojmë zotit Kryemadhi fitore,” tha Gazidede.

About Redaksia2

Check Also

Lubonja: Kupola e mafies në Shqipëri është qeveria!

Analisti Fatos Lubonja u shpreh kupola e mafies në Shqipëri është qeveria. I ftuar në …

Leave a Reply