Masakroi demokratët/ Kush është funksionari i PS që mbështet Bashën

Kushëriri i parë i deputetit të PS në Shkodër, Paulin Stërkajt, i cili ka masakruar demokratët e veriut në këto tetë vitet e fundit, ka dalë publikisht në mbështetje të Lulzim Bashës për zgjedhjet e 6 marsit.

Sipas një denoncimi në redaksinë e SYRI-t, Ylli Stërkaj, djali i xhaxhait të deputetit socialist, ka mbajtur postin e nën/kryetarit të Bashkisë në Malësinë e Madhe e ka shkatërruar këtë zonë dhe sot ka dalë në krahë të Bashës, gati për të zhvilluar masakrën e radhës ndaj demokratëve.

Denoncimi

Pershendetje…

Ky është personi i PS që shkatërroi Malësin e Madhe. Ylli Sterkaj, sot në krah të Bashës po bën gati masakrën e radhës.

Është i PS, djali i axhës së Paulin Sterkaj, njeri që menaxhon gjithë Bashkinë Malësin e Madhe dhe ka masakruar për 8 vjet demokratët e veriut.

Ka mbajtur postin e nënkryetarit të Bashkisë mandatin që shkoi.

Sot është në krah të Bashës duke i dhënë përkrahje publike. Kryetar kukull ishte Tonin Marina.

About Redaksia

Check Also

Foto-lajm, vërshim popullor në bulevard

Dhjetra mijëra protestues kanë mbushur bulevardin “Dëshmorët e Kombit”. Protesta kombëtare e opozitës po zhvillohet …

Leave a Reply