Shehaj i bashkohet fushatës së fitores së Banos në Lushnje

Deputeti demokrat Agron Shehaj ishte sot prane kandidaytit te koalicionit :Shtepia e Lirise” Elton Bano per bashkin e Lushnjes, ku shprehu mbeshtetjen e tij duke pohuar se ai eshte i vetmi kandidat qe mund te fitoje kete gare.

“Sot pata kënaqësinë ti bashkohem fushatës së kandidatit të “Shtëpisë së Lirisë” për Bashkinë e Lushnjës, Elton Banos. Ai është një djalë i ri dhe me dëshirë të punojë për qytetin e tij. Ju ftoj ta mbështesni sepse është i vetmi kandidat i opozitës që mund të fitojë dhe t’i ndryshojë fytyrën Bashkisë së Lushnjës të zhytur në korrupsion.”

About Redaksia2

Check Also

Lajthit Rama, urdhëron shoqërimin e 3 të miturve në komisariat pse nuk i buzëqeshën!

Një situatë sa skandaloze dhe sa e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në zonën …

Leave a Reply