Të rinjtë demokratë të “Shtëpisë së Lirisë” në çdo derë e shtëpi lushnjare

Një risi e re ne këto zgjedhje te pjesëshme ka qënë angazhimi i te rinjve demokrat ne përkrahje te kandidatit Elton Bano për Bashkinë Lushnje. Gjithmonë te kudo ndodhur ne cdo fshat ne te dhjetë njësitë administrative te kesaj bashkie.

Plot energji dhe shpresen per ndryshim , plot vitalitet dhe dëshirë puna e tyre nis ne mengjes te ndarë ne grupe pune kush ne fshatra e kush ne lagjet e qytetit. Jane brezi vital i admirueshem qe me t’a ndeshesh ne cdo ore te dites.

 

About Redaksia

Check Also

433 milionë euro të paguara deri tani nga shqiptarët vetëm se Rama mori për vete Portin e Durrësit

Kur qeveria dërgoi në Kuvend miratimin e projektit për ndërtimin e “Durrës Yacht Marina” dhe …

Leave a Reply