Lushnja voton për Elton Banon, kandidatin e dalë nga primaret, safi lushnjar!

Nga Ilir LEVONJA

… në Lushnjen time votohet per 1) Edi Ramen, në qeverisjen e te cilit është kthyer hambari kotesise. Se fundi do i heqin edhe gjykaten… pasi varet nga Fieri kembe e koke. Is hoqen edhe ate pak Universitet Bujqesor. Po i heqin pak nga pak edhe Divjaken. 2) Votohet per Lul Nulin humbesin serial nga 2015. Shefin qe emeron kandidatet, nuk ka qejf ta zgjedhin vet lushnjaret, por jo vetem në Lushnje. 3) Votohet edhe per Elton Banon kandidatin e dale nga primaret, jo nga Sali Berisha. Në fund te fundit safi lushnjar. Safi qytetar dhe vokacioni i safi demokrateve. Bejeni vet dallimin. I treti, i verteti.

About Redaksia

Check Also

Foto-lajm, vërshim popullor në bulevard

Dhjetra mijëra protestues kanë mbushur bulevardin “Dëshmorët e Kombit”. Protesta kombëtare e opozitës po zhvillohet …

Leave a Reply