Bardhi beson se ka fituar: Mirënjohje për 6 kandidatët tanë, Basha…

Pas rezultatit turpërues në zgjedhjet e 6 marsit, sekretari i Lulzim Bashës, Gazment Bardhi, ndjehet i trishtuar kur sheh demokratët që urrejnë njëri-tjetrin, por ai nuk sheh vend për pëegjegjësi.

I pyetur për rezultatin dramatik, Bardhi thotë se, “nuk është koha për përgjegjësi por për reflektim”, duke iu shmangur në mënyrë të drejtpërdrejtë njësoj si eprori i tij, Lulzim Basha.

Bardhi: Mirënjohje për 6 kandidatet për sakrificën për betejën e jashtëzakonshme, sapo po kthehem nga Bashkia Lushnjës ku kam ndjekur fushatën, ndjej trishtim që kam parë demokratë që ndjejnë urrejtje ndaj njeri-tjetrit. Nuk është dita për përgjegjësi, po për reflektim.

About Redaksia

Check Also

VOA: Breshëri bombash molotov ndaj qeverisë dhe Bashkisë, Berisha kërkon qeveri teknike

Disa breshëri bombash molotov drejt selisë së Këshillit të Ministrave, kërkesa këmbëngulëse për largimin e …

Leave a Reply