Të shtunën protesta e madhe kundër regjimit për rritjen e çmimeve

Protestuesit kanë paralajmëruar një tjetër protestë të madhe dhe mbarëkombëtare kundër rritjes së çmimeve. Protesta do të mbahet para Kryeministrisë. Protestuesit kanë deklaruar se protestat do jenë të përditshme.

About Redaksia

Check Also

433 milionë euro të paguara deri tani nga shqiptarët vetëm se Rama mori për vete Portin e Durrësit

Kur qeveria dërgoi në Kuvend miratimin e projektit për ndërtimin e “Durrës Yacht Marina” dhe …

Leave a Reply