Artisti i njohur në protestë: Kemi hedhur Enverin, nuk e kemi problem me të hedh ty

Protestës në ditën e dytë përpara Kryeministrisë, sonte iu bashkua edhe artisti i mirënjohur Osman Mula. I zhgënjyer nga kjo klasë politike, shumicë dhe opozitë, artisti u bëri thirrje të rinjve që të mos largohen nga vendi por të ngrihen dhe t’i shporrin për t’i hapur rrugën një epoke të re.

“Ne jemi ata që kemi hedhur Enverin, nuk e kemi problem me të hedh edhe ty o burri i dheut (i drejtohet Edi Ramës). Ndaje mendjen ore burrë i dheut. Njerëzit nuk kanë bukë, ti merr edhe tre ministra dhe shkon në Dubai.

About Redaksia

Check Also

Investigimi/ Trafik kokaine me taksitë në Tiranë, pamje e prova, por policia hesht

Me shprehjen “e dinim” që nën zë e qarkullojnë këto ditë ata që duhet të …

Leave a Reply