Dokumenti-skandal/ Kompania pranë Bashës 15 milionë euro nga inceneratorët

Del dokumenti që provon se Basha është pjesë e aferës së inceneratorëve me kompaninë “Victoria Invest” për të cilën është akuzuar publikisht se, është kompania e tij me emrin e një biznesmeni. Sikurse shihet në dokument ndahen 15 milionë euro mes dy kompanive pranë Ramës dhe Bashës.

About Redaksia

Check Also

Investigimi/ Trafik kokaine me taksitë në Tiranë, pamje e prova, por policia hesht

Me shprehjen “e dinim” që nën zë e qarkullojnë këto ditë ata që duhet të …

Leave a Reply