Berisha publikon foton: Këta janë protestuesit me X5!? Turp!

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka ironizuar Edi Ramën, i cili tha se, protestuesit janë me makina X5 dhe me I-phone nga 1 milion lekë.

Berisha ka nxjerrë një foto ku dallohen protestuesit të cilët kanë dalë për të pestën ditë me radhë dhe janë njerëz me aftësi ndryshe të cilët nuk e përballojnë dot rritjen e çmimeve dhe të naftës.

“Këta janë protestuesit me X5!? Turp!”, shkruan Berisha në rrjetin social.

About Redaksia

Check Also

Revolta të shndërrohet në kryengritje popullore

“RD” Opozita të udhëheqë revoltën që ka bërë bashkë dje të djathtë dhe të majtë. …

Leave a Reply