Deputetja Ilda Dhori: Dorëheqja e Bashës është shumë e vonuar!

Deputetja e Lushnjes, Ilda Dhori në një intervistë që ka dhënë në një televizion ka deklaruar se dorëheqja e Bashës është shumë e vonuar në kushtet kur ka humbur përsëri dhe kur i gjithë grupi parlamentar i cili e mbështeti dhe në këtë zgjedhje duke respektuar siglen e PD.

Deputetja vazhdoi me tej se, ajo ka qenë gjithmonë kundër përjashtimeve, dhe Basha duhet të dorëhiqet sa më parë për t’i hapur rrugën një gare të barabartë dhe bashkimit të PD.

About Redaksia

Check Also

I paguari nga Rama ofendon shqiptarët e Kosovës pse kanë bojkotuar plazhet e Shqipërisë: Jeni hajvana!

Shërbimet e një servili të paguar nga Rama që ofendon popullin e tij. Nga Berat …

Leave a Reply