Lë prapa Ramën/ Eksperti i të dhënave: Baton Haxhiu, njeriu më i urryer në Shqipëri!

Baton Haxhiu rezulton personi më i urryer i momentit në vendin tonë. Konfirmimi vjen nga Blerim Gjeladini, drejtuesi i kompanisë “Terra Data”, i cili ka publikuar statitikat e matjeve të reagimeve në rrjetet sociale.

“Për momentin Baton Haxhiu është personi më i urryer në Shqipëri. Nëse Edi Rama do të ngacmojë protestuesit, të nxjerrë Batonin”, shkruan Gjeladini në “Facebook”.

Këto reagime vijnë pas deklarimeve të Baton Haxhiut kundër protestive në Tiranë e në qytetet e Shqipërisë, ndaj rritjes së çmimit të naftës e të ushqimeve.

About Redaksia

Check Also

Burri grabiti 10 mijë metra tokë në bregdet dhe çoi në burg kryebashkiakun, Xhaçka thotë se është e pastër

Teksa sot pritet të votohet në Kuvend për mandatin e Olta Xhaçkës, deputetja socialiste ka …

Leave a Reply