Paloka: Ai që më shumë se kushdo ka frikë nga rikthimi i Berishës është Rama!

Deputeti i PD, Edi Paloka ka reaguar me një postim në faqen e tij në fFcebook pas largimit të Lulzim Bashës dhe komenteve të shumë analistëve të majtë që përkrahin kushtëzimin e ikjes së tij me tërheqjen e angazhimit të Sali Berishës.

“Sot po konfirmohet se, “largimin” e Berishës në fakt e kërkon Rama! Mjafton të shihni se si po ngulmojnë gjithë ata që paguhen nga Rama në media”, shkruan Paloka.

Postimi i plotë

Sot po konfirmohet se “largimin” e Berishës në fakt e kërkon Rama! Mjafton të shihni se si po ngulmojnë gjithë ata që paguhen nga Rama në media.

E kuptueshme është! Ai që më shumë se kushdo ka dhe duhet të ketë frikë nga rikthimi i Berishës, është pikërisht Rama!

About Redaksia

Check Also

Dokumentet/ Porti i Jahteve të Alabar në Durrës na ka kushtuar 415 mln € pa nisur ende

Nga Ola XAMA Kur qeveria dërgoi në Kuvend miratimin e projektit për ndërtimin e “Durrës Yacht …

Leave a Reply