Berisha: Sot është një ditë e mirë për shqiptarët dhe demokratët, por jo për Edi Ramën!

Lideri historik i demokratëve, Sali Berisha nga selia e PD-së duke folur për mediat, ka treguar edhe një sërë mesazhesh që ka marrë nga qytetarët gjatë ditës së sotme.

“Sot është një ditë e mirë për shqiptarët dhe demokratët, por jo për Edi Ramën.

Sot është një ditë e mirë për opozitën e cila tani është e gatshme për betejë ndaj këtij regjimi që po minon financat dhe mirëqënien e shqiptarëve.

Kam marrë mesazhe të tjera. Nuk të kam mbështetur, më thotë një i ri nga Berati. Nëse kandidoj a e kam të garantuar votën e lirë. Unë i them atij që e ka të garantuar dhe në këtë proces në themel është vota e lirë”, deklaroi Berisha nga selia e PD.

About Redaksia

Check Also

Pse SPAK ka lindur i vdekur

“RD” Inceneratorët hetohen, pastaj sekuestrohen, pastaj konstatohet se nuk ka fare inecenerator në Tiranë dhe …

Leave a Reply