Dalin fotot e takimit të Berishës me Alibeajn dhe Bardhin në selinë e PD

Anëtarët e Komisionit të Rithemelimit në PD, pas vendimit të Gjykatës së Tiranës që regjistroi statutin e Kuvendit Kombëtar të 11 Dhjetori, mbërritën në selinë blu, të kryesuar nga lideri historik, Sali Berisha.

Berisha dhe një përfaqësi e Komisionit të Rithemelimit zhvilluan edhe një takim me deputetët Gazment Bardhi dhe Enkelejd Alibeaj.

Pas këtij takimi, lideri historik i PD, Sali Berisha u shpreh gjatë konferencës për mediat se vendimet e 11 dhjetorit nuk mund t’i shkelë askush. Nuk do të ketë pazare në një familje politike, tha Berisha. Ai ftoi demokratët që të bashkohen.

About Redaksia

Check Also

Investigimi/ Trafik kokaine me taksitë në Tiranë, pamje e prova, por policia hesht

Me shprehjen “e dinim” që nën zë e qarkullojnë këto ditë ata që duhet të …

Leave a Reply