Berisha, dy “Foltore” gjatë ditës së nesërme

Ish-Kryeministri Sali Berisha do vijojë me foltoret e radhës gjatë ditës së nesërme. Në kuadër të Kuvendit Kombëtar të 30 prillit, Berisha ka njoftuar se do zhvillojë foltore në Tepelenë në orën 11:00 dhe Përmet në orën 13:00.

Njoftim

Neser, e diele, ne ora 11:00 Foltore me qytetaret e Tepelenes, dhe ne ora 13:00 me qytetaret e Permetit.
Ftoj te gjithe qytetaret te marrin pjese! sb

About Redaksia

Check Also

Berisha mesazh Edi Ramës: Uragani mbrëmë është betuar se kurrë nuk do të ketë amnisti për ty!

Kryetari i PD, Sali Berisha tha gjatë fjalës së tij se, unë po i çoj …

Leave a Reply