Gazi boshatis zyrën në selinë e PD dhe futet te zyrat e Endri Hasës te “Torre Drin”

Deputeti i PD, Gazment Bardhi i është bashkuar Lulzim Bashës duke u transferuar te zyrat e Endri Hasës te Torre Drini.

Një video e ardhur në redaksinë e SYRI-ttregon makinën e ish-sekretarit të Përgjithshëm të PD-së Gazment Bardhit të ndaluar poshtë kullës së Torre Drinit, ku janë edhe zyrat e Endri Hasës, në një nga zonat më të shtrenja të Tiranës.

Pas vendimit të gjykatës për regjistrimin e statutit të PD-së, të dalë nga Kuvendi i 11 dhjetorit dhe kthimin e selisë, vulës dhe logos te Komisioni i Rithemelimit, ende nuk dihet se çfarë qëllimesh kanë disa deputetë të njohur si mbështetës të ish-kryetarit Lulzim Basha, pasi ky i fundit ka shprehur dëshirën për krijimin e një partie të re.

About Redaksia

Check Also

Foto-lajm, vërshim popullor në bulevard

Dhjetra mijëra protestues kanë mbushur bulevardin “Dëshmorët e Kombit”. Protesta kombëtare e opozitës po zhvillohet …

Leave a Reply