Luan Baçi: Alibeajt i ka ngelur vetëm Gazi…

Kryetari i grupit parlamentar të PD, Enkelejd Alibeaj doli në një komunikim me mediat pas përfundimit të mbledhjes së grupit parlamentar. Teksa gazetarët po e pyesnin se sa deputetë e mbështesin në qëndrimet e tij, në sfond u përgjigj deputeti Luan Baçi. Ai tha se. Alibeajt i ka mbetur vetëm Gazment Bardhi.

Gazetarja: Sa deputetë ju mbështesin me këtë mendim zoti Alibeaj?

Luan Baçi: Vetëm Bardhi.

Enkelejd Alibeaj: Ja e patë një zë, ja ky është një zë që është bashkimi.

Gazetarja: Edhe zoti Bardhi vetëm një gjuhë ka përdorur dje në rrjetet sociale.

About Redaksia

Check Also

Veliaj 9.2 milionë euro për Taksën e Arsimit, drejtësia mbyll sytë përpara vjedhjes!

Nga Petrit VASILI Veliaj dhe Bashkia 9.2 milion euro ne 2024 per Taksen e Arsimit, …

Leave a Reply