Edhe zyrat e PD në Kavajë u hapën për të gjithë demokratët! Strazimiri publikon fotot

Anëtari i Komisionit të Rithemelimit, Gent Strazimiri postoi disa foto nga selia e PD në Kavajë.

Edhe kjo seli ka dalë nga izolimi dhe tani është hapur për të gjithë demokratët.

Strazimiri thotë se hapja ka nisur nga të rinjtë.

“Nga sot, edhe zyrat e Degës së Partisë Demokratike të Kavajës, të hapura sërish për të gjithë demokratët, duke nisur nga rinia!

Më të bashkuar! Më të fortë! Më të hapur!”, shkruan Strazimiri.

About Redaksia

Check Also

Foto-lajm, vërshim popullor në bulevard

Dhjetra mijëra protestues kanë mbushur bulevardin “Dëshmorët e Kombit”. Protesta kombëtare e opozitës po zhvillohet …

Leave a Reply