Berisha: Ramën e ka kapur kompleksi i vdekjes! Jam i vetmi që e kam mundur dy herë

Ish-Kryeministri Sali Berisha deklaroi në emisionin ‘Zonë e Lirë’ se ai është i vetmi politikan që ka mundur dy herë Edi Ramën.

Berisha tha se, kjo ka ndodhur në 2009 dhe në vitin 2011. Më tej Berisha deklaroi se, Ramën e ka kapur kompleksi i vdekjes pas rikthimit të tij.

“Unë në kurrikulin tim jam i vetmi sot që kam të regjistruar dy fitore kundër Edi Ramës. Fitoren e zgjedhjeve të 2009 me 4 deputetë, dhe fitoren e 2011.

Nëse ka një njëri që…a e pe se si tha; me të vdekurit nuk merrem. E ka kapur kompleksi i vdekjes. E ka kapur frika e rikthimit tim. E ka të qartë, ndaj tha s’flas me të vdekurit”, tha ai.

About Redaksia

Check Also

Lubonja: Kemi një bandë të madhe që ka krijuar një sistem për të mbajtur në pushtet Edi Ramën

Analisti Fatos Lubonja në një lidhje Skype me emisionin “Open”, tha se nga dosja Metamorfoza …

Leave a Reply