“Si sot një vit më parë”/ Paloka: Ne besojmë te parimet e demokracisë dhe drejtësisë

Deputeti i PD, Edi Paloka ka publikuar një foto nga fushata e një viti më parë për zgjedhjet e përgjithshme, teksa jep dhe një mesazh me të cilin shigjeton ambasadoren e SHBA-ve.

Paloka shkruan se, “ne besojmë tek parimet e demokracisë dhe drejtësisë, jo tek ata që në emër të tyre i shkelin në çdo hap” .

“Si sot një vit më parë.

Ne besojmë tek parimet e demokracisë dhe drejtësisë, jo tek ata që “në emër të tyre” i shkelin në çdo hap që hedhin!”, shkruan Paloka.

About Redaksia

Check Also

Bufi i Rroskovecit e humbi “betejën” e parë në Gjykatën e Posaçme

Nga Luan BAÇI Bufi i Rroskovecit e humbi “betejën”e parë të saj në Gjykatën e …

Leave a Reply