Rama doli jashtë kontrollit në studio/ Berisha: Çdo natë i dalin në ëndërr Koka dhe Bllako!

Kryeministri Edi Rama doli jashtë kontrollit mbrëmë në studion e emisionit “Opinion”.

Kur po diskutohej mega-afera e inceneratorëve, Rama u ngrit dhe doli nga studio dhe nisi të fliste me spektatorët.

Ish-Kryeministri Sali Berisha, ironizon Ramën duke thënë se u, përmend litari në shtëpinë e të varurit.

“Kësaj i thonë kur përmend litarin në shtëpinë e të varurit. Çdo natë i dalin në ëndërr Koka dhe Bllako!”, shkruan Berisha teksa poston videon.

About Redaksia

Check Also

Deklarata e fortë e ish-kreut të Prokurorisë: Si u zhdukën përgjimet e krerëve të bandave me majat e politikës

Nga Besim Hajdarmataj  Hetimet e organeve ligjzbatuese kundër krimit të organizuar të profilit të lartë nxisin …

Leave a Reply