Stema e re e PS!

Lideri historik i PD, Sali Berisha e ka ilustruar Kongresin e PS me vetëm një fotografi.

Berisha ka publikuar në faqen e tij në Facebook një punim të karikaturistit Bujar Kapexhiu ku ndodhet fletë hashashi me grushtin e PS-së dhe me sfond mavi.

“Stema e re e PS!”, shkruan Berisha në Facebook duke kundërshtuar kështu deklaratat e Ramës për legalizimin e kanabisit në vend.

About Redaksia

Check Also

Lubonja shpërthen kundër Soros, reagimi…

Analisti Fatos Lubonja, i ftuar në emisionin Open, duke folur për Samitin për Rajonin të …

Leave a Reply