Plazhi në Dhërmi që Rama i ka dhuruar burrit të ministres së tij

Erald KAPRI

Shqipëria konsiderohet si ndër vendet më të korruptuara në Europë nga TI dhe s’ka se si kur ministrja e Jashtme i siguron bashkëshortit dhe kunatës të drejta ekskluzive të grabitjes së një prej plazheve më të bukura në Shqipëri, në Dhërmi. Mandati i Olta Xhaçkës duhet të shkojë në Gjykatën Kushtetuese dhe heqja e atij mandati shpëton fytyrën e vendit që sot përfaqësohet nga një e korruptuar në organizatat më të rëndësishme ndërkombëtare.

p.s Foto e plazhit të marrë për 30 vjet nga familjarët e ministres së Jashtme.

About Redaksia2

Check Also

Veliaj drejt burgut, nis hetimi pasuror ndaj gjithë familjes së tij, hetim në banka

Të martën, agjentët e BKH-së ka shkuar për të mbledhur materiale e dokumente në lidhje …

Leave a Reply