Berisha publikon videon, Musa Ulqini: Në partinë tonë pranohen edhe njerëz problematikë si Edi Rama

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka shpërndarë një video të vjetër nga koha kur Edi Rama është anëtarësuar në PS.

‘No comment!’, shkruan Berisha në Facebook.

Në fjalimin e tij para kolegëve socialistë Rama pranon se është i padisiplinuar dhe menjëherë ka marrë fjalën Musa Ulqini i cili pranon se, në PS pranohen edhe njerëz problematikë si Edi Rama.

Rama:Përgjithësisht i pamësuar me idenë e disiplinës partiake por ju siguroi se nuk kam hyrë në PS duke përfituar nga mungesa aktuale e disiplinës.

Ulqini: Në partinë tonë pranohen edhe njerëz si ato që janë pranuar deri tani, por edhe njerëz problematikë si zoti Edi Rama.

About Redaksia

Check Also

Lubonja: Kemi një bandë të madhe që ka krijuar një sistem për të mbajtur në pushtet Edi Ramën

Analisti Fatos Lubonja në një lidhje Skype me emisionin “Open”, tha se nga dosja Metamorfoza …

Leave a Reply