Kokalari: Alibeaj dhe Gaz Bardhi, fluskë falsiteti që do të plasë! Mos kini asnjë dyshim!

Aktivistja shqitaro-amerikane e Partisë Republikane në SHBA, Evi Kokalari, ka dalë me një reagim të fortë në rrjetet sociale, pas lajmit se deklaratës së Enkelejd Alibeajt i cili tha se ka një platformë për bashkimin e PD.

Kokalari shkruan se Alibeja e gaz Bardhi janë po aq mediokër në sytë e politikës amerikane sa janë edhe në Shqipëri.

E gjithë kjo flluskë falsiteti do të plasë, sapo gjërat të ndryshojnë në Amerikë, thekson më tej Kokalari në reagimin e saj.

“T’ju them të drejtën ata që vazhdojne të shtyjnë Alibeaj etj, madje duke i dërguar dhe si delegacion në Amerike, janë po aq mediokër në sytë e politikës Amerikane sa vetë Alibeaj & Gaz Bardhi janë në Shqipëri.

E gjithë kjo flluckë fallcifiteti do plas sapo gjërat të ndryshojnë në Amerike. Mos kini asnjë dyshim për këtë”, shkruan Kokalari.

About Redaksia

Check Also

7 familjet mafioze që u lajmëruan për arrestimet dhe loja e ndyrë e Dumanit për të shpëtuar Olsi Ramën

Sali Berisha Sot çdo opozitar pret me padurim fitoren ndaj një regjimi të pamëshirë, antishqiptar …

Leave a Reply