Pse ka frikë Enkelejdi nga demokratët?

Deputeti i PD, Enkelejd Alibeaj ka frikë nga reagimi i demokratëve pas prezantimit të “platformës” së tij sulmuese ndaj shumicës dhe Komisionit të Rithemelimit.

Në postimin e tij në Facebook, Alibeaj ka hedhur “platformën”, por ka hequr opsionin e komenteve sepse baza është kundër tij. Ja pse ka frikë Alibeaj nga reagimet dhe diskutimet e demokratëve.

About Redaksia

Check Also

7 familjet mafioze që u lajmëruan për arrestimet dhe loja e ndyrë e Dumanit për të shpëtuar Olsi Ramën

Sali Berisha Sot çdo opozitar pret me padurim fitoren ndaj një regjimi të pamëshirë, antishqiptar …

Leave a Reply