Ujësjellësi i Krujës u inaugurua për zgjedhje, por nuk punon sepse bashkia si Veliaj bëjnë para me bote!

Inauguruan per zgjedhje Ujesjellesin e Krujes por qyteti vazhdon pa uje!

Ujesjellesi nuk punon sepse bashkia si Veliaj bejne para me bote!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

I nderuar Z Sali Berisha qyteti i Krujes ka rreth 8 vite qe po vuajm per ujtin e pishem jan mbi 5 makina qe rendin cdo dit lagje me lagje duke shitur ujtin qe shkojn e mbushin ne qafshtam dhe ne si qytetar edhe qe po e blejm ujin nga ana tjeter ne cdo muaj na vjen faturimi mbi 15 mij lek u ndertu nji ujsjells me miliona euro u futen tuba te perdorura ne rafinerin e naftes u helmua 3 her populli krujes sikur nuk ndodhi asgje i nderuar Z Berisha populli krujes eshte ne ditet me te keqia te jetes se tyre ne kruje nuk ka as pushtet vendor dhe as pushtet qendror ketu ka fukarallek familje pa shpi te moshuar qe femijet i kan marr rruget e botes ju lutem shpresa e vetme e ketij populli eshte ikja sa me par e ketij regjimi dhe ardhja e PD ne pushtet ju pershendes

About Redaksia

Check Also

Greqia pubikon skandalin: Gjyqtarja Irena Gjoka e dënuar në Greqi për falsifikim dokumentesh

Shkrimi i plotë i gazetës më të madhwe greke, “Ta Nea” Gjyqi i kryebashkiakut të …

Leave a Reply