Zgjidhen kryetarët e PD të Degëve nr.2 dhe nr.4 në Tiranë

Komisioni i Organizimit dhe Kontrollit të Operacioneve Elektorale të Partisë Demokratike njofton që është mbyllur procesi zgjedhor për zgjedhjen e kryetarit të PD Lushnjë, Dega 2 dhe 4 Tiranë.

Pas numërimit të fletëve të votimit, Komisionet e Votimit shpallën:

– Kryetare e Degës nr.2 Tiranë, Irma Marku, 301 vota

– Kryetar i Dega nr.4 Tiranë, Astrit Myslim Kasa me 51% të votave.

About Redaksia

Check Also

Berisha: Sërish ne do rivendosim betejën më të egër kundër korrupsionit, tolerancë zero ndaj tij!

Kryetari i PD, Sali Berisha duke folur në tubimin qytetar, ka deklaruar se Partia Demokratike …

Leave a Reply