Boçi i nxjerr Ramës dokumentat: Ja si e dhe me qera për bingo Teatrin Kombëtar…

Deputeti i PD Luçiano Boçi i ka nxjerrë Ramës dokumentat e dhënies me qera të Teatrit Kombëtar për bingo, kur ishte ministër Kulture! Boçi shkruan në një postim në Facebbok se. Rama e mohoi, por sipas tij, nuk është çudi, sepse çdo skandal të qeverisë së tij ai e ka mohuar.

Reagimi i Luçiano Boçit

Ja si e dha me qera Rama për bingo TEATRIN KOMBETAR tek SH. P. K YLLI BUZËMADHE, në 1999 kur ishte Ministër i kulturës.

Sot në parlament e mohoi!

Nuk është çudi, sepse çdo skandal të qeverisë së tij ai e ka mohuar.

Mendon se kështu mbrohet më mirë!

About Redaksia

Check Also

Skandali/Veliaj inspekton rrugën 4 milionë euro të drejtorëve të burgosur

Gazetari Hoxha zbuloi se Veliaj tashmë ruhet nga Garda e Republikës, pasi ndihet i rrezikuar. …

Leave a Reply