Lista me emrat e kandidatëve të Këshillit Kombëtar të PD

Drejtoresha e Komunikimit në PD, Florjana Garo me anë të një konference për mediat ka zbardhur emrat e kandidatëve për Këshillin Kombëtar.

Emrat do të votohen ditën e nesërme, ku do të organizohet Kuvendi Kombëtar i PD-së.

Gjatë deklaratës, Garo ka dhënë detaje edhe për organizimin e nesërme.

Kuvendi Kombëtar do të nisë në orën 10:00, ku pritet të ketë fjalime nga pjesëtarë të rëndësishëm të PD-së.

Në orën 14:00 do të nisë votimi për Kandidatët e Këshillit Kombëtar dhe votimi do të vazhdojë deri në votuesin e fundit.

Më poshtë lista e kandidatëve:

About Redaksia2

Check Also

Kreu i SPAK: Në ndërtim po pastrohen paratë krimit, paratë e mafias pastrohen në Banka

Kreu i SPAK, Altin Dumani po raporton sot në Komisionin e Ligjeve për raportin vjetor …

Leave a Reply